Afgange/ankomster Nytorv Klokken er: 02.15
Tid Linie  Destination Område Bemærkning
02.36 22   Gistrup Skole  
02.38 24   Universitetet    *  
02.48 22   Mølholm  
02.53 21   Godthåb    *  
02.53 27   Skallerupvej    *  
03.18 23   Frejlev    *  
03.36 22   Gistrup Skole    *  
03.38 24   Universitetet    *  
03.48 22   Mølholm    *  
03.49 21   Hals    *  
(*)-bemærkningen skyldes, at der ikke er kontakt til bussen på den pågældende tur. Der vises kun køreplantiden.